Zasilacze - Sklep Warszawa, Wołomin, Radzymin

Zasilacze sklep Warszawa, Wołomin, Radzymin

Zasilacz jest elementem niezbędnym w przypadku montażu taśm i modułów LED. Jego prawidłowe dobranie umożliwi właściwe funkcjonowanie poszczególnych elementów zestawu oświetleniowego, a także ułatwi montaż sprawiając, że cały system będzie nie tylko funkcjonalny ale także ergonomiczny. Zasilacze stabilizują napięcie i minimalizują ryzyko „migania” oświetlenia. Diody LED są wrażliwe na wszystkie niedoskonałości zasilania (np. przepięcia, wahania napięcia), dlatego odpowiedni dobór zasilacza LED i jego mocy lub natężenia jest bardzo ważny. 

W ofercie posiadamy zasilacze stałonapięciowe (12V , 24V , 48V stosowane do zasilania np. taśm LED i szynoprzewodów niskonapięciowych) oraz zasilacze stałoprądowe (250mA , 350mA , 700mA , 1050mA stosowane najczęściej do opraw z wbudowanymi modułami LED) w różnych odmianach – kompaktowe , do zabudowy, szczelne oraz na szynę DIN lub dostępne w wersjach do ściemniania np. DALI, 1-10V, TRIAC .

Zasilacze - Producenci

Zasilacze LED w naszej ofercie to m.in. MEAN WELL , TDK LAMBDA, GLP, OSRAM, PHILIPS, TCI, TRIDONIC, EAGLERISE

Zapraszamy do zapoznania się się z naszą ofertą.

Obsługujemy klientów z całego województwa mazowieckiego. Głównie takich miast jak: Warszawa, Wołomin, Radzymin, Łomianki, Piaseczno, Legionowo, Marki, Zielonka, Ząbki, Konstancin Jeziorna, Kobyłka, Otwock, Wyszków, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Mińsk Mazowiecki.

Kontakt

600 877 599
501 801 155

biuro@ppsystem.eu
sklep@ppsystem.eu

05-250 Radzymin
ul. Falandysza 11 lokal 190

Facebook